Wyniki wyszukiwania dla tagu "French Open"

Rekord French Open wyrównany!

34 gemy w decydującym secie – wyrównania tego rekordu na kortach Rolanda Garrosa dokonali Argentyńczyk Facundo Bagnis oraz Francuz Julien Benneteau.     Bagnis pokonał Benneteau 1:6, 2:6, 6:1, 6:3, 18:16. Wyniku tego dokonali już w pierwszej rundzie wielkoszlemowej imprezy. Ostatnia partia meczu trwała 144 minuty. Jest to więcej, niż wszystkie cztery poprzednie sety razem. Pojedyne...

• Publikacja
  • 27/05/2014

French Open bez Wiktorii Azarenki

W rozpoczynającym się w niedzielę wielkoszlemowym turnieju French Open nie wystąpi Białorusinka Wiktoria Azarenka. Powodem, dla którego 24-letnia tenisistka postanowiła zrezygnować z wzięcia udziału w turnieju, jest przedłużający się uraz stopy.     Kontuzji Azarenka nabawiła się pod koniec stycznia, kiedy to przegrała z Agnieszką Radwańską w ćwierćfinale pierwszego w sezonie turni...